Agne Hed

Delägare, arbetsledare, service, telecertifierad. 
Mob. 0709-445502
agne.hed@ra-el.se

Anette Andersson

Kontor, bokföring, löner, fakturering.
anette.andersson@ra-el.se

Bernt Eneroth

Service, nyinstallationer
Mob. 0709-445507
bernt.eneroth@ra-el.se

Bruno Olsson

Service, nyinstallationer, ställverk.
Mob. 0709-445514
bruno.olsson@ra-el.se

Calle Andersson

Nyinstallationer, service
Mob. 0709-445510
calle.andersson@ra-el.se

Daniel Olausson

Delägare, projektledare, service, nyinstallationer. 
Mob. 0709-445517
daniel.olausson@ra-el.se

Erik Green

Nyinstallationer och service
Mob. 0709-445515
erik.green@ra-el.se

Filip Källqvist

Nyinstallationer, service
Mob. 0709-445508
filip.kallqvist@ra-el.se

Gunnar Andersson

Delägare, projektledare, industriservice, PLC-programmering
Mob. 0709-445503
gunnar.andersson@ra-el.se

Håkan Kärrengård

Senior Consult
industriservice, maskininstallationer, telecertifierad.
Mob. 0709-445500

Ingemar Johansson

Service, nyinstallationer
Mob: 0709-445505
ingemar.johansson@ra-el.se

Kristian Johansson

Delägare, service, nyinstallationer.
Mob. 0709-445509
kristian.johansson@ra-el.se

Mathias Magnusson

Lärling
Mob. 0709-445519
mathias.magnusson@ra-el.se

Peter Svensson

Service, nyinstallationer.
Mob. 0709-445511
peter.svensson@ra-el.se

Simon Berntsson

Lärling
Mob. 0709-445512
simon.berntsson@ra-el.se

Stefan Ericson

Service, nyinstallationer.
Mob. 0709-445513
stefan.ericson@ra-el.se

Thomas Carlsson

Senior Consult 
Mob. 0709-445501 
thomas.carlsson@ra-el.se

Thomas Vidal

Service, nyinstallationer.
Mob: 0709-445506
thomas.vidal@ra-el.se

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.