Agne Hed

Delägare, arbetsledare, service, telecertifierad. 
Mob. 0709-445502
agne.hed@ra-el.se

Andreas Johansson

Nyinstallationer, service
Mob. 0709-445510
andreas.johansson@ra-el.se 

Anette Andersson

Kontor, bokföring, löner, fakturering.
anette.andersson@ra-el.se

Bernt Eneroth

Service, nyinstallationer
Mob. 0709-445507
bernt.eneroth@ra-el.se

Casper Wennerberg

Service Nyinstallation
casper.wennerberg@ra-el.se
0709-445513

Daniel Olausson

Delägare, projektledare, service, nyinstallationer. 
Mob. 0709-445517
daniel.olausson@ra-el.se

Erik Green

Nyinstallationer och service
Mob. 0709-445515
erik.green@ra-el.se

Erik Johansson

Nyinstallationer, service
Mob. 0709-445514
erik.johansson@ra-el.se 

Filip Källqvist

Nyinstallationer, service
Mob. 0709-445508
filip.kallqvist@ra-el.se

Gunnar Andersson

Delägare, projektledare, industriservice, PLC-programmering
Mob. 0709-445503
gunnar.andersson@ra-el.se

Ingemar Johansson

Service, nyinstallationer
Mob: 0709-445505
ingemar.johansson@ra-el.se

Kristian Johansson

Delägare, service, nyinstallationer.
Mob. 0709-445509
kristian.johansson@ra-el.se

Linus Persson

Nyinstallationer, service
Mob. 0709-445504
linus.persson@ra-el.se

Lucas Wennerberg

Service Nyinstallation
lucas.wennerberg@ra-el.se
0709-445558

Mathias Magnusson

Nyinstallationer, service
Mob. 0709-445519
mathias.magnusson@ra-el.se

Simon Berntsson

Nyinstallationer, service
Mob. 0709-445512
simon.berntsson@ra-el.se

Thomas Vidal

Service, nyinstallationer.
Mob: 0709-445506
thomas.vidal@ra-el.se

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies. Läs mer om cookies och vår integritetspolicy